Enox
Marka Değeri


Firmamız uzun yıllardır kendi paslanmaz çelik boru üretimimize ek Avrupalı ve Uzakdoğu üreticilerden paslanmaz çelik boru ve bağlantı parçaları gruplarının stoklarını yapıp satışını gerçekleştirmektedir.

Paslanmaz çelik ürünlerin, kalite bilincine uygun ve tatbik edilmesi zorunlu standartlarca üretim yapılmasına ve bu üretimlerinde firmamızca ana ham maddeden başlanılarak nihai son kullanıcıya kadar iletilmesi süreçlerinin tam kontrolümüzde gerçekleşmesini temin etmek maksadı ile, 2012 yılında kaliteli fason üreticilerimizle birlikte çalışmalara başlanmıştır. Bu kapsam içerisinde BORŞEN kalitesini de örnek alarak fason üretilen ürünlere enox markası verilmiştir. Enox, üstün kalite ve kalite süreçlerinin takibinin etkinleştirilmesi adına BORŞEN markasını temsil eden bir ürün markasıdır. Borşen'in (en) ve inox'un (ox) unu alarak enox ismi hayata geçirilmiştir.  

Enox bir kuruluş değil sadece değerli bir markamız olup, müşterilerimize kaliteli ürün ve fiyat avantajı sunması hedeflenmektedir. Enox markası BORŞEN gibi uluslararası platformda ihracatını yaptığımız paslanmaz çelik dikişli borularla beraber diğer tüm bağlantı parçalarının içerisinde yer aldığı komple paket ihracatlarımızda da önemli bir yeri bulunmaktadır.